BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 13073130
nr 1307 3130
Ljuskrona
höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:13:26
200 kr